«Πλούσια» η σημερινή αγωνιστική δράση – Δείτε το πρόγραμμα

Το καλοκαίρι τελειώνει, οι αναμετρήσεις για το Τσάμπιονς Λιγκ και το Γιουρόπα έχουν ξεκινήσει, με την αγωνιστική δράση να είναι δίνει και επίσημα το… «παρών». 

Δείτε το σημερινό, «πλούσιο» το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Αναλυτικά:

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός
Τένις 04:00

ΕΡΤ3
Ανοιχτή Θάλασσα – 5χλμ Ομαδικό
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου 13:00

COSMOTE SPORT 1
Κάρντιφ-Νιούκαστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ HD
Ενόργανη γυμναστική
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 15:00

COSMOTE SPORT 8
FIVB: World Tour 1ος Ημιτελικός Ανδρών
Μπιτς βόλεϊ 15:20

EUROSPORT
BINCKBANK TOUR, 6ο ΕΤΑΠ
Ποδηλασία 16:00

ΕΡΤ2
IAAF Diamond League
Στίβος 16:00

COSMOTE SPORT 5
Γερμανίας, SS12 Panzerplatte 2
WRC 16:00

COSMOTE SPORT 8
FIVB: World Tour 2ος Ημιτελικός Ανδρών
Μπιτς βόλεϊ 16:35

COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ-Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 1
Μίλγουολ – Ντέρμπι
Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE SPORT 8
FIVB: World Tour Προημιτελικός Γυναικών
Μπιτς βόλεϊ 17:50

NOVASPORTS 5
Σάλτσμπουργκ – Χάρτμπεργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

NOVASPORTS 3
Γκινγκάμπ – Παρί Σ.Ζ.
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 1
Κιέβο – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 6
WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός
Τένις 19:00

COSMOTE SPORT 2
Θέλτα-Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:15

COSMOTE SPORT 1
Τσέλσι-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 4
Φένλο – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX SPORTS
NY YANKEES – TORONTO BLUE JAYS
MLB 20:00

COSMOTE SPORT 8
FIVB: World Tour Μικρός τελικός Ανδρών
Μπιτς βόλεϊ 20:20

COSMOTE SPORT 8
FIVB: World Tour, Τελικός Ανδρών
Μπιτς βόλεϊ 20:35

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός
Τένις 21:00

ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 21:00

NOVASPORTS 3
Μονακό – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:15

COSMOTE SPORT 3
Έβερτον-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 1
Λάτσιο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 2
Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 7
Λέστερ-Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

FOX SPORTS
Cleveland Indians – Baltimore Orioles
MLB 23:00

COSMOTE SPORT 6
WTA Western & Southern Open 2ος Ημιτελικός
Τένις 23:00

EUROSPORT 2
ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ – Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 23:00

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 23:15