INTIME

Τα «φώτα» στο ΑΕΚ – Ολυμπιακός – Δείτε το αθλητικό πρόγραμμα

Το ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής στη Super League ξεχωρίζει από το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

COSMOTE SPORT 5
HONDA JAPANESE GRAND PRIX
Formula 1 07:45

COSMOTE SPORT 9
Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League 11:00

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 4
Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 1
Τζένοα – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 5
Μεγάλη Βρετανία
WRC 14:00

COSMOTE SPORT 1
Φούλαμ-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8
ATP 500 China Open, Τελικός
Τένις 14:30

COSMOTE SPORT 6
Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 15:15

NOVASPORTS 4
Βίλεμ – Φέγενοορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 5
Χάκεν – Μάλμε
Σουηδικό Πρωτάθλημα 16:00

ΕΡΤ1
Λαμία – ΟΦΗ
Super League 16:00

COSMOTE SPORT 9
Λειψία-Κίελο
Χάντμπολ 16:00

NOVASPORTS 1
Μίλαν – Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 24
Αταλάντα – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3
Λάτσιο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

EUROSPORT
O Γύρος της Γαλλίας
Ποδηλασία 16:15

COSMOTE SPORT 7
Σαουθάμπτον-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:15

COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 4
Άγιαξ – Άλκμααρ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

NOVASPORTS 24
Μαρσέιγ – Καέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 5
Στουρμ – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 2
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
Super League 18:15

COSMOTE SPORT 1
Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

ΕΡΤ1
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League 19:00

NOVASPORTS 3
Νάπολι – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 6
Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 7
Μπενφίκα-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Σεβίλη-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 3
Λειψία-Νυρεμβέργη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

EUROSPORT 2
DC United – Chicago fire
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 20:00

COSMOTE SPORT 4
Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 20:15

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Super League 20:30

COSMOTE SPORT 8
Dover Monster Energy
NASCAR Cup Series 21:00

NOVASPORTS 3
ΣΠΑΛ – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 2
Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 1
Βαλένθια-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 7
Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00